Ігор Володимирович Борис

Дата та місце народження: 4 травня 1983 р., м. Дрогобич, Львівська область

ЗПТО:  ВПУ №19 м. Дрогобича

Підрозділ: 24-та окрема механізована бригада імені короля Данила

Посада: Навідник

Дата та місце загибелі: 11 липня 2014 р., с. Зеленопілля, Свердловський район, Луганська область

Сімейний стан: Залишилась дружина та двоє дітей

Нагороди: Орден «За мужність» III ступеня (посмертно)

Ігор Борис народився 4 травня 1983 року в місті Дрогобич Львівської області. Закінчив загальноосвітню школу № 5 міста Дрогобич, а у 2001 році — Вище професійне училище № 19 міста Дрогобич.

У віці 14-ти років почав серйозно займатися спортом, якому присвятив усе своє життя.

Проходив строкову військову службу в лавах Збройних Сил України. Служив в 80-му окремому аеромобільному полку Аеромобільних військ Сухопутних військ Збройних Сил України (військова частина А0284; місто Хирів Старосамбірського району Львівської області).

У 2009 році Ігор Борис виконав норматив майстра спорту з пауерліфтингу (офіційний результат 245 кг в жимі лежачи). Неодноразово брав участь у чемпіонатах України.

Взимку 2013—2014 років Ігор Борис перебував на Майдані Незалежності у Києві, де був активним учасником Революції гідності.

На весні 2014 року Ігор Борис мобілізований до лав Збройних Сил України. Служив у 24-ій Залізній імені князя Данила Галицького окремій механізованій бригаді Сухопутних військ Збройних Сил України (військова частина А0998; місто Яворів Львівської області).

З літа 2014 року Ігор Борис брав участь в антитерористичній операції на сході України.

Ігор Борис похований 18 липня 2014 року на Алеї Слави Поля Скорботи міста Дрогобич.

У Ігора Бориса залишились дружина, донька Поліна та син Максим.

11 липня 2014 року в районі села біля Зеленопілля Луганській області близько 4:30 годин ранку російсько-терористичні угрупування обстріляли з РСЗВ «Град» блок-пост українських військових, в результаті обстрілу загинуло 19 військовослужбовців, серед них і Ігор Борис.

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (14.03.2015; посмертно).

22 грудня 2014 року в Дрогобичі на фасаді будівлі Вищого професійного училища № 19, відкрито меморіальну дошку Олегу Ушневичу, Ігорю Борису та Івану Ісику.

10 травня 2015 року в Дрогобичі відділ фізичної культури та спорту виконкому міськради спільно з Львівською обласною організацією Федерації пауерліфтингу України провели традиційний відкритий турнір з пауерліфтингу «Королі жиму», який присвятили пам’яті майстра спорту України з пауерліфтингу Ігоря Бориса.