Андрій Миколайович Мельничук

Андрій Мельничук народився 3 вересня 1984 року в Новому Роздолі.

Навчався у Новороздільській ЗШ №3.

Здобув професію столяра у Новороздільському професійному ліцеї будівництва та побуту.

Заступник директора Новороздільського професійного ліцею будівництва і побуту Іванна Іванівна Заяць:

«Проїжджаючи Станківцями, серце стискається від жалю…Згадується моя остання тепла зустріч із вже покійним нашим Героєм, захисником Андрієм Мельничуком. Тоді наша розмова пройшла легко, по-материнськи, бо й справді є що згадати про ті недалекі роки, коли Андрій був учнем Новороздільського професійного ліцею будівництва та побуту. З пам’яті повертаються спогади, в яких бачу зосереджене обличчя скромного і ввічливого учня… погляд якого навіки погас у жорстокому часі війни.
І сьогодні Андрій Мельничук вже, на жаль, перебуває у рядах небесного війська… Безжальна війна забирає наших захисників, молодих і добрих дітей, руйнує людські долі та мрії. Тож нехай глибока вдячність і шана буде розрадою для рідних і близьких нашого воїна Андрія. Царство небесне і вічна слава Герою! Нехай пам’ять про Андрія Мельничука буде вічною. Герої не вмирають! Слава Україні!
»

Андрій жив і працював в Новому Роздолі.

У лютому цього року якраз мав роботу на Івано-Франківщині, прокладали там дороги.

У перший же день повномасштабного вторгнення росії в Україну Андрій добрався до Станковець, де мешкав останні роки. І того ж дня після складної дороги (попутками-пересадками, бо ж перші дні, пригадуємо, наскільки була паралізована будь-яка сфера життєдіяльності) подався у військкомат записуватися добровольцем на війну.

Спочатку проходив навчання у військовій частині в Яворові. Звідти – на передову.

Буквально за тиждень-другий до трагічної звістки у розмові з батьками сказав, що дуже хоче їх побачити. І мама з татом поїхали до Дніпра, де зустрілися, поспілкуватися з сином.

Звістка про загибель сина зустріла батьків через кілька днів, відколи вони повернулися зі сходу України

Андрій загинув 14 жовтня 2022 року внаслідок ворожого обстрілу протитанковою керованою ракетою поблизу Авдіївки (Донеччина).