Великдень для воїнів

Протягом клькох тижнів до Великодня заклади професійної освіти приготували великодні смаколики українським воїнам на передову.

Учні ДПТНЗ “Сокальський професійний ліцей“, які здобувають професію кухаря, разом з майстринями виробничого навчання Русланою Касянчук, Олександрою Шутяк, Марією Яриш Жук, Тетяною Докторевич та Лесею Фляк випекли для наших захисників понад пів сотні пасок.

Учні та майстри виробничого навчання Рава-Руського професійного ліцею навіть у вихідні дні активно випікали паски для воїнів на Схід. Вони випекли понад 300 пасок.

ВПУ №29 м. Львова долучилося до Благодійного Фонду “Уляни Кузик ” і провели в училищі акцію «Подаруй паску воїну». Не тільки майстри виробничого навчання з напрямку «Громадське харчування» випікали паски, а й допомагали інші працівники училища.

ВПУ 19 м. Дрогобича долучилося до збору передвеликоднього вантажу для воїнів.

https://www.facebook.com/andriy.kovch.7/posts/10159208926123794

Педагогічний колектив ДНЗ “Львівське ВПУ торгівлі та сфери послуг” долучився до благодійної акції «Паска для воїна» організованої парохом Церкви Пресвятої Богородиці – Володарки України о. Зеновієм Хоркавим. Майстри виробничого навчання училища випікали паски для воїнів 24 окремої механізованої бригади ім. Короля Данила, які зараз перебувають в зоні проведення ООС.

Паски на передову готували у Новояворівському вищому професійному училищі. До випікання залучили і майстрів і учнів, інгредієнти закупили за зібрані гроші, та частину суми виділили профспілки. На позиції у Волноваху волонтери відвезли близько 150 пасок.

Колектив ДНЗ “Львівського вищого професійного політехнічного училища” вирішив почастувати наших захисників на Сході України смачними дарунками до Великодня. Завдяки підтримці директора закладу Дмитришина Ярослава Степановича та професійним здібностям майстрів виробничого навчання “Кухарів, кондитерів” було випечено понад 200 пасок.

Міжрегіональний центр професійно-технічноїосвіти художнього моделювання і дизайну також відправив паски воїнам.