Володимир Іванович Братців

Володимир Братців народився 16 жовтня 1999р. у Новому Роздолі.

Навчався у Новороздільському НВК імені В.Труша.

У 2013-2016 роках навчався у Новороздільському професійному ліцеї за професією “Слюсар з ремонту автомобілів, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, водій автотранспортних засобів категорії “С”.

Влаштувався на роботу на «ОДВ-Електрик», звідки був призваний на строкову службу, 7 жовтня 2019 р.

Оскільки Володимиру не було 20 років, його батьки дали дозвіл, щоб його призвали в десантні війська, куди він так хотів.

8 жовтня 2019 р. Володимир був на призивному пункті у Львові, звідти і потрапив у Житомир, 95-ту десантно-штурмову бригаду, де проходив перші 45 днів навчання. Там же прийняв присягу і був направлений у 80-ту Десантно-штурмову бригаду в м. Чернівці, де згодом підписав контракт на 3 роки.

Проходив учбові заняття, тренування на полігонах, стрибки із літака та гелікоптера  (близько 20  стрибків). 

Володимир Братців був дислокований на Луганщину, де ніс службу у Станиці Луганській 9 місяців, отримав звання старший солдат, та був на посаді старший стрілець.

Остання відпустка вдома влітку 2021 року. Після відпустки прибув у частину в місто Чернівці, де продовжували тренування на полігонах. Останні навчання – на полігоні в Яворові.  

З початком гарячої фази війни дислокували в Миколаїв, де брав участь у боях на Воловодському напрямку.

Загинув 3 березня 2022 р. під час боїв за Україну, знищивши півтора десятка окупантів.

Залишилися батьки, два брати та 1-річна сестра.

Нагороди

  • Указом Президента України №187/2022 “Про відзначення державними нагородами України” від 29 березня 2022 року за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі нагороджено орденом “За мужність” ІІІ ступеня Братціва Володимира Івановича (посмертно) — старшого солдата.