Володимир Володимирович Салівончик

Дата і місце народження: 9 січня 1979 р., с. Велика Вільшаниця, Золочівський район, Львівська область

ЗПТО: Червоненське вище професійне училище

Підрозділ: Львівський прикордонний загін

Дата і місце загибелі: 29 грудня 2014 р., м. Волноваха, Донецька область

Салівончик Володимир Володимирович народився 9 січня 1979 р., у с. Велика Вільшаниця, Золочівський район, Львівська область.

Володимир навчався у Червоненському вищому професійному училищі.

Був призваний до лав Держприкордонслужби у Львівський прикордонний загін під час мобілізації у серпні 2014 року. Він один з перших зголосився їхати обороняти східні рубежі нашої держави.

Загинув 29 грудня 2014 р. під час виконання бойового завдання в районі блокпосту підрозділа біля м. Волноваха, Донецька область.

Поховали Героя 2 січня 2015 року на місцевому кладовищі в селі Велика Вільшаниця.

«Я вірю, що самовіддана служба мого сина та його побратимів допомогла зупинити наступ російського агресора на сході України. Він не ховався від мобілізації, на другий день, як отримав повістку – пішов до військкомату та виявив бажання поїхати на схід – обороняти наш державний кордон» – мати Володимира – Надія Салівончик.

14 жовтня 2015 року у селі Велика Вільшаниця, Золочівського району відбулося освячення меморіальної дошки загиблому бійцю у війні з російським окупантом Володимиру Салівончику.

24 травня 2016 року у селі Велика Вільшаниця Золочівського району відбулося освячення обеліску – прикордонного стовпа в пам’ять про загиблого воїна-прикордонника Володимира Салівончика.