Володимир Ярославович Тріщ

Володимир Тріщ (“Ворон”) народився 15 вересня 1990 року у Львові.

Навчався у Середній загальноосвітній школі №64 міста Львова. У 2008 році закінчив Вище професійне училище №20 міста Львова, згодом – Українську академію друкарства.

Учасник Революції Гідності, у 2014 році приєднався до лав «Правого сектору». Виконував бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції у складі 5-го окремого батальйону Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор». Потім вступив до підрозділу патрульної поліції особливого призначення «Гарпун».

Постійно навчався військовій справі: проходив підготовку на базі 197-го центру підготовки сержантського складу Сухопутних військ ЗСУ, у 2020 році здобув кваліфікацію «Інструктор І рівня БАрС» та закінчив навчання у Військовому коледжі сержантського складу Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. За патріотизм та вірність службі був нагороджений численними відзнаками.

У вільний час озвучував аніме і серіали українською мовою, любив комп’ютерні ігри та був затятим колекціонером. Протягом 2021-2022 років входив до 18-го окремого вертолітного загону ЗСУ Місії ООН у Демократичній Республіці Конго.

Із початком повномасштабного вторгнення проходив військову службу на посаді командира підрозділу у складі військової частини А4002, виконував завдання на східному напрямку фронту.

Володимир загинув 25 червня 2023 року у Донецькій області від кульового поранення.

У Героя залишилися батьки, дружина, дві доньки, сестри та хрещені діти.

Нагороди

  • Указом Президента України №818/2023 “Про відзначення державними нагородами України” від 8 грудня 2023 року за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку нагороджено орденом “За мужність” ІІІ ступеня Тріща Володимира Ярославовича (посмертно) — головного сержанта.