До Дня св. Миколая на фронт доставлено сітку, ку допомагали в’язати учні Львівського ВПХУ

Вчора, 17.12.2021 р., ДНЗ «Львівське ВПХУ» отримало вісточку зі Сходу, світлину з передової, котра говорить сама за себе… Маскувальні сітки, які в”язали учні, доставлені до місця призначення, на передову вчасно, до свята Миколая…

Вдалося! Це фото наповнює душу почуттям вдячності до воїнів – захисників за мирне небо над головою і повагою до наших хлопців, котрі є основою сучасної української нації. Світлина сприяє усвідомленню і осмисленню серйозності ситуації на східних теренах України, зворушує сумління та вмотивовує до подальшої праці, зокрема учні училища Якимчук Ю. (гр. №101), Нестер В., Тетюха А. (гр. №102), Романюк М., Папроцька О. (гр. №401), Русиняк Р. (гр. №132), Красницька У., Демидюк Ю. (гр. №136) вкотре в”язали маскувальні сітки, в”язали більш зосереджено, відчуваючи свою відповідальність перед тими, хто їх (сітки) так чекає і потребує на передовій.Волонтер п. Оля пояснила ученицям групи № 136, котрі перебувають на інклюзивній формі навчання і прийшли до волонтерського центру вперше, як правильно в’язати маскувальні сітки.

Результату не довелося довго чекати – маскувальна сітка готова. Учнівська юнь добре попрацювала, про що свідчать слова вдячності волонтера п. Олі, та висловлена нею надія на зустріч у понеділок.