Мирон Володимирович Гірняк

Мирон Гірняк народився 11 червня 1976 року у селі Лани Львівської області.

Навчався у Бібрському опорному ліцеї імені Уляни Кравченко Бібрської міської ради. Згодом здобув професійно-технічну освіту у Львівському вищому професійному училищі побутового обслуговування (з 01.03.2024 – Львівський професійний коледж індустрії краси та моди). Після завершення навчання проходив військову службу у селищі Десна та в місті Алчевську.

Працював у сфері виготовлення зовнішньої реклами, потім – у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Барком». У вільний час захоплювався рибальством.

У 2020 році за власною ініціативою підписав контракт із Збройними Силами України та виконував бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції у складі 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України.

Початок повномасштабного вторгнення російської федерації зустрів на передовій, боронив державу на східному та південному напрямках.

Мирон загинув 11 жовтня 2023 року.

У Мирона Гірняка залишилися батьки, дружина, двоє доньок та брат з родиною.

Нагороди

  • Указом Президента України №827/2023 “Про відзначення державними нагородами України” від 20 грудня 2023 року за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку нагороджено орденом “За мужність” ІІІ ступеня Гірняка Мирона Володимировича (посмертно) — солдата.