Михайло Васильович Фарима

Дата і місце народження: 22 липня 1971р., с. Доброгостів, Дрогобицький район, Львівська область  

ЗПТО: Меденицьке ПТУ №72 (Меденицький аграрно-технологічний професійний коледж)

Професія: Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва

Дата і місце загибелі: 16 серпня 2016р.,  міська лікарня м. Стебник, Дрогобицький район, Львівська область

Михайло Фарима народився 22 липня 1971р. у с. Доброгостів, Дрогобицький район, Львівська область.

Навчався у Меденицькому ПТУ №72 (з 01.03.2024 – Меденицький аграрно-технологічний професійний коледж), де здобув фах “Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва”.  

Після завершення навчання розпочав трудову діяльність у селі Уличному комбайнером.

Від 1988 р.до 1990 р. проходив строкову службу у війську на Одещині. Після демобілізації працював трактористом у м.Кодима Одеської області, контрактником у м.Харкові.

Активний учасник революції гідності на Майдані в Києві перебував від перших і до останніх днів.

У вересні 2014 р. добровольцем пішов захищати незалежність України на Сході. На фронті виявив особливу мужність, насамперед устаниці Луганська. Був важко контужений, тому у вересні 2015 року демобілізувався.

26 червня 2016р. демобілізований боєць Михайло Фарима, після перенесеного інсульту впав у кому. Цьому передувала важка контузія. Михайло Фарима з коми так і не вийшов.

У четвер, 18 серпня, в селі Доброгостів багатолюдна жалобна процесія провела в останню путь учасника бойових дій в зоні АТО, голову громадської організації учасників АТО «Вартові Прикарпаття» Михайло Фарима, який помер від тяжкої хвороби. Після прощання у батьківській оселі та місцевому храмі бійця з почестями поховали на сільському цвинтарі.

Віддати останню шану Михайлові Фаримі прийшли голова райдержадміністрації Володимир Шутко, заступник голови районної ради Володимир Стецівка, депутати обласної, районної та сільської рад, військові побратими, рідні, односельці та мешканці навколишніх сіл.

Як сказав на прощанні місцевий парох о. Роман Водяник, Михайло відразу з Майдану добровольцем пішов на війну з окупантом, захищаючи свою землю, рятуючи життя не одному своєму побратиму. І повернувшись в рідне село, до мирного життя, докладав усіх зусиль, щоб допомогти, тим, хто пройшов війну на сході країни. Створивши громадську організацію учасників АТО «Вартові Прикарпаття», хотів втілити в життя багато ідей та планів.