Петро Богданович Корсак

Петро Корсак народився 4 лютого 1979 року у селі Бортків Львівської області.

Навчався у Бортківському закладі загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Львівської області. Здобував освіту у Львівському міжрегіональному ВПУ залізничного транспорту, згодом – у Міжрегіональному ВПУ автомобільного транспорту та будівництва.

Після завершення навчання займався ремонтом автомобілів.

Учасник Революції Гідності. Потім виконував бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції у лавах тодішнього 25-го батальйону територіальної оборони «Київська Русь».

У 2016 році повернувся з фронту через серйозне поранення. Марив військовою справою. Саме тому із початком повномасштабного вторгнення, попри статус людини з інвалідністю, добровільно став на захист Батьківщини. Боронив суверенітет та територіальну цілісність держави у лавах 1-ї окремої бригади спеціального призначення імені Івана Богуна оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних Сил України. Виконував завдання на Київщині, Житомирщині, Харківщині, Луганщині, Донеччині та поблизу Чорнобильської зони відчуження.

Петро загинув 13 серпня 2023 року під час порятунку побратимів.

У Петра Корсака залишилися мама та сестра з родиною.

Нагороди

  • Відзнака Міністерства оборони України нагрудний знак «За зразкову службу»
  • Указом Президента України №598/2023 “Про відзначення державними нагородами України” від 28 вересня 2023 року за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку нагороджено орденом “За мужність” ІІІ ступеня Корсака Петра Богдановича (посмертно) — молодшого сержанта.