Сергій Анатолійович Слинявук

Сергій Слинявук народився 26 січня 2001 року в с. Оглядів Радехівського району Львівської області, був наймолодшою дитиною у багатодітній сім’ї.

В 2018 році закінчив Оглядівську ЗОШ.

Після закінчення школи вступив до ВПУ № 20 м. Львова і здобув професію електрика.

Пізніше працював у Польщі. Коли розпочалась повномасштабна війна, повернувся в Україну.

Восени 2022 року був мобілізований до лав ЗСУ і став на захист України.

Після проходження двотижневої підготовки у Житомирі, був відправлений в 79-ту окрему десантно-штурмову бригаду, яка вела бойові дії на передових позиціях в н.п. Мар’їнка. 

19 січня 2023 отримав важке поранення голови, боровся за життя у шпиталях Дніпра і Києва. Там, 26 січня, він зустрів і свій 22 день народження, перебуваючи у комі, а 29 січня 2023 року серце воїна зупинилося.

Нагороди

  • Указом Президента України №321/2024 “Про відзначення державними нагородами України” від 13 травня 2024 року за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку нагороджено орденом “За мужність” ІІІ ступеня Слинявука Сергія Анатолійовича (посмертно) — солдата.

Вшанування пам’яті

29 березня 2023 року у Вищому професійному училищі № 20 м. Львова відбулося друге відкриття потретів загиблих Героїв на Меморіалі пам’яті загиблим Героям, випускникам, які загинули захищаючи Україну.

В училищі відкрили меморіальні дошки Андрію Лещишину та Сергію Слинявуку.