Сергій Ярославович Жулінський

Сергій Жулінський народився 9 лютого 1985 року у місті Рогатин Івано-Франківської області.

Навчався у Середній загальноосвітній школі №40 міста Львова. Здобув освіту в Державному професійно-технічному навчальному закладі «Міжрегіональне вище професійне училище автомобільного транспорту та будівництва» за спеціальністю «Автослюсар».

Після завершення навчання проходив військову службу в Харкові та Миколаєві.

У мирний час працював у Чехії, Польщі та Італії. Захоплювався футболом, малюванням та автомобілями, мав чудове почуття гумору.

Із початком повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини до лав 102-ї окремої бригади територіальної оборони імені полковника Дмитра Вітовського регіонального управління «Захід» Сил територіальної оборони Збройних Сил України. За особисту мужність був нагороджений численними нагрудними знаками.

Сергій загинув 12 липня 2023 року біля околиці н.п. Гуляйполе Запорізької області від отриманих поранень несумісних з життям

У Сергія Жулінського залишилися батьки, брат із родиною та наречена.

Нагороди

  • Указом Президента України №849/2023 “Про відзначення державними нагородами України” від 22 грудня 2023 року за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку нагороджено орденом “За мужність” ІІІ ступеня Жулінського Сергія Ярославовича (посмертно) — молодшого сержанта.