Тарас Степанович Дацко

Тарас Дацко народився 10 жовтня 1974 року у Львові.

Навчався у Середній загальноосвітній школі №30. Закінчив Львівське вище професійне училище комп’ютерних технологій та будівництва.

Після завершення навчання проходив військову службу в Житомирі у лавах десантно-штурмових військ, здобув звання «молодший сержант».

Працював у будівельній сфері в місті Львові, протягом останнього періоду – у ТзОВ «АТБ-Маркет». У вільний час захоплювався кулінарією.

Із початком повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини до лав 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України. Виконував бойові завдання на Харківщині.

Тарас загинув 1 липня 2023 року.

У Тараса Дацка залишилися дружина, двоє синів, брат з родиною та мама з сестрою.

Нагороди

  • Указом Президента України №148/2024 “Про відзначення державними нагородами України” від 7 березня 2024 року за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку нагороджено орденом “За мужність” ІІІ ступеня Дацка Тараса Степановича (посмертно) — молодшого сержанта.