Учні Львівського ВПХУ допомагають волонтерам

Національно-патріотичне виховання у ДНЗ «Львівське ВПХУ» є ключовим завданням педагогічного колективу, адже від наших учнів, які є нашою надією, залежить майбутнє нашої країни.

Учні училища відвідують з 2016 р. волонтерську кухню “Hand Made по-львівськи для Армії руками волонтерів” (м. Львів, вул. Просвіти 4а), де надають допомогу в приготуванні та пакуванні продуктових наборів для потреб воїнів на східних теренах України.

Вчора, 08.12.2021 р. учні групи №136 Фостик Тетяна, Гандз Василина, Щутяк Надія, Волошин Анастасія, Дендура Христина, за професією “флорист,” допомагали на волонтерській кухні, чистили буряк, моркву для борщів, супів. (фото).

Робити добро, допомагати тим, хто потребує підтримки – це одна з добрих традицій училища, котру пам’ятають і наші випускники, зокрема випускниця училища Анастасія Гайвась, пригадавши часи навчання в училищі, приєднавшись до нас, також допомагала на волонтерській кухні. Настя, здобувши професію флориста, відкривши для себе неймовірний світ квітів, відчуваючи їх душею, працюючи за фахом, щиро ділилась з майбутніми флористами здобутим досвідом роботи. Адже переконана в тому, що краще бути професіоналом своєї справи, аніж отримати диплом і не знати, куди з ним податися.

Також ми відвідуємо волонтерський пункт при церкві Вознесіння Господнього (вул. Широка 81а), що знаходиться біля нашого навчального закладу. Там 07.12.2021 р. хлопці та дівчата, зокрема Х. Дендура, Т. Фостик (гр.№136), М. Іваськів, М. Папірник (гр. №102), Р. Павлюк (гр. №202), Б. Вовчко (гр. №205), А. Здолини (гр. №304) в”язали маскувальні сітки для потреб воїнів, котрі беруть участь у проведені ООС на Сході України (фото).

Разом з учнями працюють і волонтери, бо спільно працюючи зі здобувачами освіти на волонтерській кухні чи допомагаючи плести сітки, не тільки словом, а й прикладом сприяють вихованню української юні…Напевно, так виглядає зв”язок поколінь…