Учні Львівського художнього училища намалювали картини для добровольців

Сьогодні у “Будинку воїна” відбулися урочистості з нагоди Дня українського добровольця.

Учні та педагоги Львівське вище професійне художнє училище намалювали картини для добровольців.

Методист Львівського вищого професійного художнього училища Наталія Турчиняк, розповіла про ініціативу подарунку картин для добровольців: “Хочу в першу чергу подякувати всім добровольцям, які є прикладом, як потрібно любити Батьківщину, як потрібно її захищати. І дійсно, ви перші стали на захист, ви були тим прикладом і стимулом, який є на сьогоднішній день. Ми національно-патріотичне виховання спрямовуємо на те, щоб діти знали хто ви є, яка наша Батьківщина, як її потрібно любити, як її потрібно захищати. І кожен повинен робити на своєму місці, те що він вміє робити. Наші учні роблять, те що вони вміють робити найкраще – малювати. Тому ми хочемо передати серію картин, які вони зробили на патріотичну тематику для вас, для хлопців, які не боялися, які залишили все і пішли захищати нашу Батьківщину.”

Картини добровольцям вручали перший заступник голови Львівської обласної ради Євгеній Гірник та голова Львівської державної адміністрації Максим Козицький.

Максим Козицький при врученні подарунків добровольцям: “Гляньте на цей малюнок. От є для чого жити і помирати – батьки, діти, Україна.”

Заступник голови Львівсьокї ОДА передав подарунки учням училища, які створили картини, подякував учням і Олег Височанський директор “Будинку война”: “Нам є за кого боронити державу”.

Відео: Перший Західний