Олег Михайлович Бервецький

Олег Бервецький народився 5 листопада 1983 року у Львові у багатодітній сім’ї, був старшим із синів.

Навчався у середній загальноосвітній школі №100 міста Львова.

Навчався у Вищому професійному училищі №20 міста Львова з 1998 до 2002 року за професією  «Слюсар з ремонту автомобілів».

Згодом здобував освіту у Національному університеті «Львівська політехніка» за спеціальністю «інженер-механік автомобільного господарства».

Протягом 10-ти років працював інженером 1-ї категорії у структурній одиниці «Львівенергоавтотранс» Приватного акціонерного товариства «Львівобленерго». Додатково навчався в Українській академії друкарства.

Захоплювався велоподорожами, гірським туризмом, займався церковним співом.

У перший день повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від окупантів. Боронив її територіальну цілісність і суверенітет у лавах 103-ї окремої бригади територіальної оборони Збройних сил України. Брав участь у операції із звільнення міста Лиман Донецької області.

Олег загинув 21 листопада 2022 року.

Вшанування пам’яті

1 лютого 2023 року у Вищому професійному училищі № 20 м. Львова відбулося відкриття Меморіалу пам’яті загиблим Героям, випускникам, які загинули захищаючи Україну.
В училищі відкрили меморіальні дошки Зеновію Колодію, Богдану Кубішину, Дмитру Наконечному, Герою України Віталію Скакуну, Олексію Портману, Сергію Трілю, Ігору Маєру, Олегу Бервецькому, Дмитру Рорату, Володимиру Шапочці, Мелянчуку Павлу.