Степан Богданович Беген

Степан Беген народився 8 травня 1966 року у селі Колодруби Львівської області.

Навчався у Колодрубівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Львівської області. Закінчив Державний навчальний заклад «Львівське вище професійне училище торгівлі та сфери послуг».

Після завершення навчання проходив військову службу у лавах десантно-штурмових військ.

Протягом 15-ти років працював на фабриці із виготовлення виробів із хутра у Львові, згодом – у сфері торгівлі. Свій вільний час любив присвячувати рибальству.

Із перших місяців повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини від російських загарбників. Боронив суверенітет та територіальну цілісність держави на східному напрямку у складі військової частини Т0910. Під час проходження служби Степану Бегену було присвоєно звання «молодший сержант».

Степан загинув 25 червня 2023 року.

У Героя залишилися дружина, двоє братів, троє дітей та п’ятеро внуків.

Нагороди

  • Указом Президента України №517/2023 “Про відзначення державними нагородами України” від 24 серпня 2023 року за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку нагороджено орденом “За мужність” ІІІ ступеня Бегена Степана Богдановича (посмертно) — молодшого сержанта.