Іван Ярославович Юзефович

Дата і місце народження: 21 червня 1976, с. Довге, Дрогобицький район,  Львівська область

ЗПТО: Меденицьке ПТУ-72 (Меденицький аграрно-технологічний професійний коледж)

Професія: Машиніст, автокранівник

Дата і місце загибелі: 24 лютого 2016 року в лікарні м. Львів

Іван Юзефович народився 21 червня 1976 року в селі Довге, що на Львівщині. В родині робітників.

 У 1982-1991рр. навчався в Опарівській основній школі. Після закінчення школи вчився у Меденицькому професійно-технічному училищі (з 01.03.2024 – Меденицький аграрно-технологічний професійний коледж), здобув професію “Машиніст, автокранівник”.

 У 1994-1995рр. служив у лавах ЗС України. Після служби працював приватним підприємцем, займався  перевезенням вантажів. Одружився і проживав у с.Унятичі, виховував двох дітей. Іван був хорошим чоловіком і гарним батьком, у нього було багато друзів. Він ніколи не відмовив у допомозі, коли його просили. Був доброю, веселою людиною, надзвичайно любив свою сім’ю, обожнював дітей, а діти – його. Дружина. Син та дочка дуже важко перенесли втрату батька. Пішов в АТО не вагаючись, коли отримав повістку.

Після поранення повернувся зі Сходу і  перебував на лікуванні у Львівському воєнному госпіталі.

«Пішла від нього з великим болем…не могла стримати сліз, коли побачила Івана і  тих скалічених хлопців, що лежали разом з ним в палаті. Ми допомогали чим могли: медикаментами, перев’язочними матеріалами, шприцами, їжею, одягом та засобами гігієни, – згадує родичка воїна, – з братиком говорила вночі о 4 годині ранку, він був у лікарні і зателефонував до мене, ми довго розмовляли…А в обід 24 лютого 2016 року  мене повідомили про те, що Іван відійшов у вічність. Я не знала, що зі мною робиться – це був шок…»

24 лютого 2016 року Дрогобиччина провела в останню путь ще одногоГероя України. Похований Іван Юзефович на сільському цвинтарі в с.Унятичі.

20 лютого 2020 у Меденицькому професійному ліцеї відбулося відкриття пам’ятної дошки загиблим військовим — випускникам ліцею — Сусяку Роману, Юзефовичу Івану, Матьолі Мирону.