2024

У 2024 році профтехосвіта Львівщини втратила 117 випускників.

ВПУ № 8 м. Стрия

Немеш Петро Васильович

Кравець Василь Михайлович

Вітульський Назарій Степанович

Василів Ігор Іванович

Повханич Василь Олексійович

Меденицький аграрно-технологічний професійний коледж

Патин Михайло Михайлович

Романів Федір Миронович

Львівський професійний коледж сфери обслуговування та поліграфії

Дідух Андрій Степанович

Косіковський Ігор Васильович

Панін Олег В’ячеславович

Тишевський Андрій Володимирович

Зарянський Остап Ігорович

Квітка Іван

Єфіменко Леонід Анатолійович

Чепіль Юрій Михайлович

ВПУ № 20 м. Львова

Дуда Назар Романович

Марочканич Назарій Романович

Львівське ВПУ транспортних технологій та сервісу

Сех Павло Ярославович

Львівське вище професійне політехнічне училище

Гломб Адам Васильович

Левицький Ігор Юрійович

Крет Олег Євстахович

Середич Роман Іванович

Івахів Павло Григорович

Гец Назар Романович

Стельмащук Віталій Васильович

Бориславський професійний ліцей

Бойко Назар Іванович

Стадник Руслан Володимирович

Габор Микола Миколайович

Олійник Роман Олегович

Дрогобицький професійний політехнічний ліцей

Федис Віктор Ігорович

Шуклін Іван Валерійович

Мізик Андрій Володимирович

ВПУ № 29 м. Львова

Свинар Петро Петрович

Львівське ВПУ дизайну та будівництва

Милян Андрій Григорович

Лозинський Юрій Євгенович

Остапченко Іван Миколайович

Кузнєцов Євгеній Русланович

Рава–Руський професійний ліцей

Кручек Ігор Ігорович

Корицький Олексій Михайлович

Стебницький професійний ліцей

Губіцький Ярослав Богданович

Козачок Олександр Олександрович

Перемишлянський професійний ліцей

Мотак Ярослав Несторович

Фіглер Олексій Іванович

Пришляк Тарас Васильович

Новороздільський професійний ліцей

Онуфрик Олег Зенонович

Фок Микола Ярославович

 Львівський професійний коледж моделювання і ресторанної справи

Козак Богдан Петрович

ВПУ № 34 м. Стрия

Підкович Назар Іванович

Принда Роман Іванович

Варик Сергій Степанович

Ворочек Сергій Володимирович

ВПУ № 71 м. Кам’янка-Бузька

Хомик Віталій Михайлович

Грищук Андрій Андрійович

Львівське ВПУ комп’ютерних технологій та будівництва

Лавринів Василь Ігорович

Павлів Ігор Володимирович

Греса Григорій Миколайович

Баба Дмитро Олександрович

ВПУ № 35 м. Стрия

Довгай Михайло Михайлович

Кончак Олег Андрійович

Філія Добротвірського професійного ліцею в смт. Лопатин

Дуткевич Назарій Степанович

Львівське ВПУ харчових технологій

Козак Богдан Михайлович

Золочівський професійний ліцей

Підгірний Василь Ігорович

Кусович Олег Володимирович

Жидачівський професійний ліцей

Абрамів Василь Миколайович

ВПУ № 19 м. Дрогобича

Добош Павло Володимирович

Лавренчук Віктор Володимирович

Мельніков Дмитро Вікторович

Ломарєв Георгій Володимирович

Бойко Роман Михайлович

Бонис Олександр Ярославович

Чижо Андрій Іванович

Гутникевич Тарас Юрійович

Львівське ВПУ торгівлі та сфери послуг

Блюс Олег Миколайович

Матвіїв Степан Ігорович

Кіт Максим Іванович

Чорний Іван Степанович

Львівський професійний ліцей залізничного транспорту

Паньків Михайло Валерійович

Басараба Ростислав Володимирович

Сокальський професійний ліцей

Медвідь Володимир Іванович

Трохимчук Василь Володимирович

Кравчук Сергій Юрійович

Міц Валентин Володимирович

Дацюк Володимир Ярославович

Міжрегіональне ВПУ автомобільного транспорту та будівництва

Басараб Андрій Володимирович

Кравець Віктор

Кошлай Ігор Богданович

Нижанковицький професійний ліцей

Сенейко Роман Михайлович

Міжрегіональне ВПУ залізничного транспорту

Груник Ігор Михайлович

Олива Микола Євгенович

Рудський Олександр Юрійович

Глеба Микола Володимирович

Львівське ВПУ інформаційно-комп’ютерних технологій

Ізьо Микола Володимирович

Демченко Ігор Олегович

Поморянське територіально відокремлене відділення ДПТНЗ Червоненське ВПУ

Черкалюк Володимир Миколайович

Рахімов Ярослав Ярославович

Художнє професійно–технічне училище ім. Й.П. Станька

Залуський Михайло Юрійович

Новояворівське ВПУ

Качмар Степан Іванович

Садовий Андрій Петрович

Лебяк Віталій Володимирович

Червоноградський професійний гірничо-будівельний ліцей

Байда Олег Ігорович

Бродюк Павло Ігорович

Стопчанський Андрій Ростиславович

Сухоруков Вадим Вячеславович

Клецор Дмитро Михайлович

Львівське вище професійне художнє училище

Кроншталь Тарас Ярославович

Самбірський професійний ліцей

Стасишин Олег Богданович

Гомзяк Роман Петрович

Жидачівський професійний ліцей, ВПУ № 34 м. Стрия

Мороз Остап Тарасович

Стрийське вище художнє професійне училище

Демчук Оксана Володимирівна

Паращук Роман Богданович

Михайлюк Володимир Васильович

Червоненське ВПУ

Решетівський Тарас Йосифович

Турківський професійний ліцей

Куничик Володимир Сергійович

Угнівський аграрно-будівельний ліцей

Засадний Володимир Михайлович

Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу

Білогруд Володимир Володимирович

Миколаївський професійний ліцей

Грица Андрій Дем’янович

Олеський професійний ліцей

Дубас Тарас Володимирович