2024

У 2024 році профтехосвіта Львівщини втратила 44 випускників.

ВПУ № 8 м. Стрия

Немеш Петро Васильович

Кравець Василь Михайлович

Меденицький професійний ліцей

Патин Михайло Михайлович

Ставропігійське ВПУ м. Львова

Дідух Андрій Степанович

Косіковський Ігор Васильович

Панін Олег В’ячеславович

Тишевський Андрій Володимирович

ВПУ № 20 м. Львова

Дуда Назар Романович

Львівське ВПУ транспортних технологій та сервісу

Сех Павло Ярославович

Львівське вище професійне політехнічне училище

Гломб Адам Васильович

Левицький Ігор Юрійович

Крет Олег Євстахович

Середич Роман Іванович

Івахів Павло Григорович

Бориславський професійний ліцей

Бойко Назар Іванович

Стадник Руслан Володимирович

Дрогобицький професійний політехнічний ліцей

Федис Віктор Ігорович

Шуклін Іван Валерійович

ВПУ № 29 м. Львова

Свинар Петро Петрович

Львівське ВПУ дизайну та будівництва

Милян Андрій Григорович

Рава–Руський професійний ліцей

Кручек Ігор Ігорович

Міжрегіональне ВПУ автомобільного транспорту та будівництва

Кошлай Ігор Богданович

Стебницький професійний ліцей

Губіцький Ярослав Богданович

Перемишлянський професійний ліцей

Мотак Ярослав Несторович

Фіглер Олексій Іванович

Новороздільський професійний ліцей

Онуфрик Олег Зенонович

 Львівський професійний коледж моделювання і ресторанної справи

Козак Богдан Петрович

ВПУ № 34 м. Стрия

Підкович Назар Іванович

ВПУ № 71 м. Кам’янка-Бузька

Хомик Віталій Михайлович

Львівське ВПУ комп’ютерних технологій та будівництва

Лавринів Василь Ігорович

ВПУ № 35 м. Стрия

Довгай Михайло Михайлович

Філія Добротвірського професійного ліцею в смт. Лопатин

Дуткевич Назарій Степанович

Львівське ВПУ харчових технологій

Козак Богдан Михайлович

Золочівський професійний ліцей

Підгірний Василь Ігорович

Кусович Олег Володимирович

Жидачівський професійний ліцей

Абрамів Василь Миколайович

ВПУ № 19 м. Дрогобича

Добош Павло Володимирович

Львівське ВПУ торгівлі та сфери послуг

Блюс Олег Миколайович

Львівський професійний ліцей залізничного транспорту

Паньків Михайло Валерійович

Басараба Ростислав Володимирович

Сокальський професійний ліцей

Медвідь Володимир Іванович

Міжрегіональне ВПУ автомобільного транспорту та будівництва

Басараб Андрій Володимирович

Нижанковицький професійний ліцей

Сенейко Роман Михайлович

Міжрегіональне ВПУ залізничного транспорту

Груник Ігор Михайлович