2022

У 2022 році профтехосвіта Львівщини втратила 69 випускників та 1 працівника.

Ставропігійське ВПУ м. Львова, Львівське вище професійне політехнічне училище

Дуда Юрій Іванович

Російське вторгнення в Україну

ВПУ №20 м. Львова

Скакун Віталій Володимирович

Портман Олексій Ігорович

Жидачівський професійний ліцей

Вишиваний Василь Васильович

Тітик Ростислав Петрович

Міжрегіональне вище професійне училище автомобільного транспорту та будівництва м. Львова

Коверзнев Іван Юрійович

Корнеляк Богдан Зіновійович

Малевський Олександр Вікторович

Крохмальний Роман Романович

Новороздільський професійний ліцей

Братців Володимир Іванович

Борисовський Олег Васильович

Гащин Володимир Петрович

Венчак Ярослав Іванович

ВПУ № 71 м. Кам’янка-Бузька

Сирко Андрій Володимирович

Гудз Юрій Ігорович

ВПУ № 8 м. Стрия

Собків Роман Васильович

ВПУ № 34 м. Стрия

Усік Руслан Вікторович

Ващишин Василь Миколайович

Желізник Роман Ярославович

ВПУ № 35 м. Стрия

Мартич Іван

Бориславський професійний ліцей

Горбатенко Андрій Олегович

Барщик Іван Васильович

Багній Юрій Миронович

Новороздільський професійний ліцей будівництва та побуту

Положевич Олександр Олександрович

Львівське ВПУ дизайну та будівництва

Закровецький Омелян Андрійович

Осадчий Теодор Валентинович

Кривцун Віктор Васильович

Котлярчук Тарас Ігорович

Львівське ВПУ побутового обслуговування

Дух Володимир Богданович

Новояворівське ВПУ

Шевчук Олег Вікторович

Возьний Олег Ігорович

Івашко Роман Вікторович

Одинець Денис Костянтинович

Сорич Ярослав Ярославович

ВПУ № 19 м. Дрогобича

Кіхтяк Ігор Ярославович

Михаць Тарас Ярославович

Янісів Михайло Іванович

Самбірський професійний ліцей сфери послуг

Кокодиняк Ігор Ігорович

Рава-Руський професійний ліцей

Чорній Роман Ярославович

Старчак Роман Михайлович

Меденицький професійний ліцей

Піців Ігор Євгенович

Патин Ігор Миронович

Веселовський Богдан Богданович

Перемишлянський професійний ліцей

Демків Богдан Володимирович

Задвірний Андрій Іванович

Магда Віталій Олегович

Скальський Руслан Ярославович

Садовий Зіновій Миколайович

Погірцівське ВПУ

Мазур Ростислав Михайлович

Червоноградський професійний гірничо-будівельний ліцей

Огородник Юрій Михайлович

Желіско Дмитро Сергійович

Лупій Василь Степанович

Пилюк Олег Миколайович

Великопольський Сергій Андрійович

Художнє професійно-технічне училище ім. Й. П. Станька

Лазур Богдан Богданович

Ішматов Віталій Анатолійович

Львівське ВПУ технологій та сервісу

Строменко Андрій Сергійович

Стебницький професійний ліцей

Шмаков Олег Іванович

Тарапацький Петро Йосипович

Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу

Шимало Роман Олександрович

Нижанковицький професійний ліцей

Квасьний Павло Іванович

Миколаївський професійний ліцей

Сколоздра Андріан Михайлович

Стегній Василь Ярославович

Канюк Юрій Ігорович

Львівське вище професійне політехнічне училище

Русін Михайло Сергійович

Львівське ВПУ комп’ютерних технологій та будівництва

Баранець Юрій Васильович

Боринський професійний ліцей народних промислів і ремесел

Боровець Роман Вікторович

Ставропігійське ВПУ м. Львова

Лучків Василь Степанович (працівник, фахівець публічних закупівель)

Дрогобицький професійний політехнічний ліцей

Грех Руслан

Фляк Андрій