2022

У 2022 році профтехосвіта Львівщини втратила 205 випускників та 1 працівника.

Ставропігійське ВПУ м. Львова

Дуда Юрій Іванович

Російське вторгнення в Україну

ВПУ №20 м. Львова

Скакун Віталій Володимирович

Портман Олексій Ігорович

Лещишин Андрій Григорович

Тріль Сергій Андрійович

Маєр Ігор Романович

Шапочка Володимир Теодорович

Бервецький Олег Михайлович

Рорат Дмитро Дмитрович

Мелянчук Павло Миколайович

Жидачівський професійний ліцей

Вишиваний Василь Васильович

Тітик Ростислав Петрович

Безхліб’як Олег Дмитрович

Міжрегіональне вище професійне училище автомобільного транспорту та будівництва м. Львова

Коверзнев Іван Юрійович

Корнеляк Богдан Зіновійович

Малевський Олександр Вікторович

Крохмальний Роман Романович

Штрайсель Олег Маріянович

Сабадаш Ярослав Борисович

Данчук Олег Володимирович

Кошовський Юрій Андрійович

Новороздільський професійний ліцей

Братців Володимир Іванович

Борисовський Олег Васильович

Гащин Володимир Петрович

Венчак Ярослав Іванович

Мазепа Тарас Михайлович

Пашко Андрій Васильович

Стецько Володимир Богданович

Алексеєв Федір Володимирович

ВПУ № 71 м. Кам’янка-Бузька

Сирко Андрій Володимирович

Гудз Юрій Ігорович

Кунчик Олексій Анатолійович

ВПУ № 8 м. Стрия

Собків Роман Васильович

Столярський Назар

Згурський Юрій

ВПУ № 34 м. Стрия

Усік Руслан Вікторович

Ващишин Василь Миколайович

Желізник Роман Ярославович

Кравців Олег Васильович

Хомин Іван

ВПУ № 35 м. Стрия

Мартич Іван Павлович

Гнатик Юрій Богданович

Бойчук Володимир

Бориславський професійний ліцей

Горбатенко Андрій Олегович

Барщик Іван Васильович

Багній Юрій Миронович

Перескоков Богдан Миколайович

Барщик Олег Ігорович

Мацько Василь Зенонович

Вітко Володимир Євгенович

Томан Андрій Володимирович

Новороздільський професійний ліцей будівництва та побуту

Положевич Олександр Олександрович

Швед Володимир Миколайович

Мельничук Андрій Миколайович

Львівське ВПУ дизайну та будівництва

Закровецький Омелян Андрійович

Осадчий Теодор Валентинович

Кривцун Віктор Васильович

Котлярчук Тарас Ігорович

Збриський Ростислав Богданович

Ковальов Cергій

Білий Андрій

Львівське ВПУ побутового обслуговування

Дух Володимир Богданович

Новояворівське ВПУ

Шевчук Олег Вікторович

Возьний Олег Ігорович

Рахманов Ігор Борисович

Івашко Роман Вікторович

Заращак Іванна Степанівна

Одинець Денис Костянтинович

Ядлось Андрій Романович

Сорич Ярослав Ярославович

Костельний Юрій Миколайович

Турко Богдан Михайлович

Середа Ярослав Іванович

Петришин Олег Миколайович

Бачало Андрій Миколайович

Крижанівський Андрій Тарасович

Качмар Роман Михайлович

Василишин Андрій Степанович

ВПУ № 19 м. Дрогобича

Куземко Микола Володимирович

Кіхтяк Ігор Ярославович

Михаць Тарас Ярославович

Янісів Михайло Іванович

Совінський Степан Миронович

Кушнір Андрій Ігорович

Кушик Ярослав Остапович

Самбірський професійний ліцей сфери послуг

Кокодиняк Ігор Ігорович

Рава-Руський професійний ліцей

Чорній Роман Ярославович

Старчак Роман Михайлович

Лоскоріх Юрій Георгійович

Меденицький професійний ліцей

Піців Ігор Євгенович

Патин Ігор Миронович

Веселовський Богдан Богданович

Боб’як Дмитро Васильович

Сьорак Микола Ігорович

Гром Богдан Тимофійович

Перемишлянський професійний ліцей

Демків Богдан Володимирович

Задвірний Андрій Іванович

Магда Віталій Олегович

Скальський Руслан Ярославович

Садовий Зіновій Миколайович

Дребот Іван

Відоцький Андрій Михайлович

Погірцівське ВПУ

Рущишин Роман Йосипович

Мазур Ростислав Михайлович

Киблиш Василь Іванович

Червоноградський професійний гірничо-будівельний ліцей

Огородник Юрій Михайлович

Желіско Дмитро Сергійович

Лупій Василь Степанович

Пилюк Олег Миколайович

Великопольський Сергій Андрійович

Художнє професійно-технічне училище ім. Й. П. Станька

Лазур Богдан Богданович

Ішматов Віталій Анатолійович

Шипка Василь Васильович

Войтюк Павло Михайлович

Федунь Назар Тарасович

Корнага Іван Васильович

Юр Мар’ян Іванович

Дроцик Михайло Богданович

Львівське ВПУ технологій та сервісу

Строменко Андрій Сергійович

Стебницький професійний ліцей

Шмаков Олег Іванович

Тарапацький Петро Йосипович

Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу

Шимало Роман Олександрович

Нижанковицький професійний ліцей

Квасьний Павло Іванович

Рижій Євген Олегович

Зарицький Тарас Володимирович

Заріцький Віталій

Миколаївський професійний ліцей

Гузій Володимир Андрійович

Сколоздра Андріан Михайлович

Стегній Василь Ярославович

Канюк Юрій Ігорович

Прудивус Тарас Богданович

Львівське вище професійне політехнічне училище

Русін Михайло Сергійович

Буляк Юрій Миколайович

Кириченко Павло

Балай Андрій

Іваніків Михайло

Богуш Олег

Піх Богдан

Сіренко Ростислав

Вовк Володимир

Гірник Володимир Ігорович

Львівське ВПУ комп’ютерних технологій та будівництва

Чорний Олександр Олегович

Марков Віктор Валерійович

Веремей Тарас Володимирович

Литвин Мирослав Орестович

Баранець Юрій Васильович

Борисюк Віталій

Подібка Тарас Степанович

Стерхалюк Роман

Денис Роман

Янів Ярослав Васильович

Скіш Петро Васильович

Давидов Григорій В’ячеславович

Боринський професійний ліцей народних промислів і ремесел

Боровець Роман Вікторович

Дребот Роман Іванович

Іжик Павло Васильович

Бринь Михайло Михайлович

Ставропігійське ВПУ м. Львова

Лучків Василь Степанович (працівник, фахівець публічних закупівель)

Мансуров Максим Максимович

Таляр Володимир Степанович

Хитрун Володимир Володимирович

Дрогобицький професійний політехнічний ліцей

Грех Руслан

Урбан Микола

Фляк Андрій Григорович

Лєбєдєв Олег Вікторович

Львівський професійний ліцей залізничного транспорту

Білоголовський Олександр

Романус Володимир Михайлович

Павлишин Іван Іванович

Турківський професійний ліцей

Гембець Віктор Миколайович

Вільчинський Олександр Васильович

Сакаль Михайло Володимирович

Львівське ВПУ інформаційно-комп’ютерних технологій

Михайлишин Ігор Миколайович

Шагаров Ілля

Сокальський професійний ліцей

Домітрячко Любомир Миколайович

Кущішин Сергій Миколайович

Львівське вище професійне художнє училище

Павлюк Михайло Степанович

Когут Володимир Сергійович

Григораш Станіслав

Львівське міжрегіональне ВПУ залізничного транспорту

Самсон Степан Степанович

Созонюк Олена Василівна

Андрієцький Олег

Міжрегіональний центр ПТО художнього моделювання і дизайну

Грицина Ксенія

Стрийське вище художнє професійне училище

Форостина Дмитро Ігорович

Степанов Костянтин

Горак Іван

Гиряк Юрій

Гембусь Іван

Угнівський аграрно-будівельний ліцей

Голиш Андрій Степанович

Князєв Анатолій Вікторович

Львівське ВПУ торгівлі та сфери послуг

Балич Ярослав

Дегтярьов Олексій Анатолійович

Винник Юрій Михайлович

Поморянський професійний ліцей

Гайовий Василь Михайлович

ПТУ № 25 м. Львова

Цвігун Андрій

Орлевич Ігор

Олеський професійний ліцей

Проказюк Іван Васильович

Самбірський професійний ліцей

Гатунок Андрій Віталійович

Самбірське ПТУ-інтернат

Галич Мар’ян Васильович

ВПУ № 29 м. Львова

Вятрович Назар

Мороз Юрій

Кахцазов Віктор Анатолійович

Коваль Матвій Іванович

Золочівський професійний ліцей

Фроїмчук Віталій Юрійович