2023

У 2023 році профтехосвіта Львівщини втратила 395 випускників та 2 викладачів.

Олеський професійний ліцей

Кшивецький Роман Сергійович

Романюк Олег Іванович

Момот Борис Вікторович

Варварук Мар’ян Андрійович

Точилов Іван Іванович

Лиховид Ігор Юрійович

Ситар Сергій Михайлович 

Банах Роман Іванович

Смілянець Микола Михайлович

Клим Павло Петрович

Малиновський Ігор Ярославович

Горкуша Павло Васильович

Мінчук Юрій Петрович

Зеліско Іван Васильович

Козловський Ігор Васильович

Троян Андрій Євгенович

Масляник Андрій Миколайович

Поморянське територіально відокремлене відділення ДПТНЗ “Червоненське ВПУ”

Прокіпчак Ігор Миколайович

Гичко Микола Володимирович

Батурина Юрій Васильович

Дрогобицький професійний політехнічний ліцей

Шимушовський Андрій Васильович

Андрухів Ігор Богданович

Паракікевич Роман Романович

Савшак Іван Миронович

Коркішко Роман Петрович

Лошкарьов Іван Едуардович

Котенко В’ячеслав Володимирович

Кравців Володимир Володимирович

Двожан Андрій Андрійович

Огар Ігор Григорович

Більовський Андрій Євгенович

Шпук Юрій Миколайович

Швадчак Василь Анатолійович

Сокальський професійний ліцей

Чиж Віктор Володимирович

Андрейчук Роман Володимирович

Родь Андрій Ігорович

Поліщук Олександр Євгенович

Вацик Сергій Ярославович

Процайло Ярослав Богданович

ВПУ № 34 м. Стрия

Левицький Дмитро Денисович

Заяць Олександр Анатолійович

Бунєєв Геннадій Валентинович

Наконечний Богдан Євгенович

Николишин Мар’ян-Артур Володимрович

Левицький Ярослав Сергійович

Костів Юрій Степанович

Гнатишин Віктор Олексійович

Денис Ігор Миколайович

Хомин Василь Зіновійович

Мельник Іван Іванович

Ганевич Ігор Володимирович

Климаш Петро Степанович

Цекот Анатолій Стефанович

Павлов Олег Васильович

Воронцов Микола Юрійович

Стасик Роман Степанович

Меденицький аграрно-технологічний професійний коледж

Макух Микола Іванович

Летнянчин Василь Миколайович

Химин Василь Йосипович

Добрянський Олег Станіславович

Андрухів Юрій Семенович

Матківський Михайло Іванович

Болонний Василь Ярославович

Жгута Василь Григорович

ВПУ № 71 м. Кам’янка-Бузька

Степанов Едуард Васильович

Грицай Василь Степанович

Куцко Іван Андрійович

Печарський Володимир Михайлович

Будеркевич Дмитро Євгенович

Бор Віталій

Нікітін Ігор Валерійович

ВПУ № 20 м. Львова

Слинявук Сергій Анатолійович

Белечинський Владислав Вадимович

Циганський Роман Юрійович

Чепак Василь Михайлович

Вишатицький Владислав Олегович

Савка Назарій Іванович

Посвалюк Василь Олександрович

Якимов Владислав Вадимович

Тріщ Володимир Ярославович

Гузнер Денис Олексійович

Вирозумський Андріян-Іван Богданович

Гнівушевський Павло Володимирович

Мочульський Юрій Григорович

Шніцар Андрій Степанович

Берещак Тарас Володимирович

Федькович Олег Іванович

Львівське ВПУ інформаційно-комп’ютерних технологій

Булигін Сергій Вікторович

Бодак Богдан Євгенович

Шпак Андрій Ігорович

Старченко Олег Володимирович

Біскуп Іван Юрійович

Лаский Володимир Євгенович

Тучапський Володимир Богданович

Гуль Ігор Володимирович

Туркевич Тарас Юрійович

Колтун Тарас Петрович

Львівське міжрегіональне ВПУ залізничного транспорту

Орищин Іван Петрович

Солодкий Андрій Ярославович

Галич Анатолій Миколайович

Петрущак Павло Йосипович

Кузнєцов Микита Васильович

Петриків Сергій Зіновійович

Пирожик Сергій Васильович

Рудніцький Петро Петрович

Пастухов Олег Володимирович

Солтис Руслан Романович

Львівське вище професійне політехнічне училище

Копичин Андрій Володимирович

Фітель Ярослав Ігорович

Мартиненко Віталій Володимирович

Захарко Ігор Володимирович

Заставний Руслан Андрійович

Рак Володимир Михайлович

Мельник Роман Михайлович

Пузир Денис Миколайович

Микитишин Володимир Васильович

Лазарєв Михайло

Ковальський Михайло Володимирович

Плюснін Павло Андрійович

Герасимлюк Володимир Богданович

Дмитришин Микола Євгенович

Кусий Іван Васильович

Львівське ВПУ комп’ютерних технологій та будівництва

Чорній Євген Ігорович

Пусь Роман Олександрович

Бедик Микола-Володимир

Ширий Степан Зіновійович

Москаль Юрій Олегович

Лавренко Максим Анатолійович

Дацко Тарас Степанович

Дідик Роман Євгенович

Буков Давид Павлович

Головін Артур Богданович

Коваль Ігор Борисович

Олешний Володимир Петрович

ВПУ № 35 м. Стрия

Кураносов Роман Сергійович

Сторожук Роман Іванович

Петрів Степан Володимирович

Суровець Олег Іванович

Перемишлянський професійний ліцей

Кобрин Микола Степанович

Змислий Василь Ігорович

Кадошніков Василь Валерійович

Шафранський Ростислав Володимирович

Мирон Ігор Зіновійович

Шевчук Дмитро Теофілійович

Колодій Микола Богданович

Козак Михайло Васильович

Пастущин Володимир Васильович

Сурмач Василь Тадейович

Мартиняк Ігор Миколайович

Львівське ВПУ дизайну та будівництва

Булгару Юрій Валентинович

Гриниха Роман Михайлович

Хомик Богдан-Михайло Романович

Горошенко Віталій Семенович

Курій Олександр Олегович

Лазуркевич Дмитро Романович

Задорожний Василь Юрійович

ВПУ № 8 м. Стрия

Гресько Роман Дмитрович

Кулик Петро

Боднар Павло Олександрович

Юрків Богдан Іванович

Сердюк Віктор Миколайович

Паращишин Володимир Миколайович

Цепух Роман Ярославович

Гав’як Петро Володимирович

Шабан Тарас Володимирович

Чернета Олег Васильович

Харик Роман Іванович

Луговий Микола Богданович

Одинак Андрій Богданович

ВПУ № 19 м. Дрогобича

Никель Іван Іванович

Куліш Максим Володимирович

Овчаренко Дмитро Миколайович

Лазор Євген Зорянович

Рябцев Василь Олегович

Бутим Іван Іванович

Марущак Любомир Петрович

Андрейко Тарас Володимирович

Білик Михайло Михайлович

Шевченко Андрій Олександрович

Червоноградський професійний гірничо-будівельний ліцей

Шкудор Андрій Ігорович

Баглай Сергій Миколайович

Піляк Володимир Осипович

Шавлюк Роман Орестович

Рудовський Петро Олександрович

Тхір Віталій Святославович

Федорусь Михайло Андрійович

Цяпич Андрій Миколайович

Кочеров Євгеній Олександрович

Полтавський Андрій Ігорович

Часовських Дмитро Сергійович

Чекальський Ігор Петрович

Яворський Роман Ігорович

Яцків Андрій Іванович

Стрийське вище художнє професійне училище

Свердун Віталій Володимирович

Дергало Андрій Степанович

Волков Мар’ян

Голованов Дмитро Володимирович

Шарін Андрій Миколайович

Романик Володимир Васильович

Окань Володимир Васильович

Буричка Іван Іванович

Юсип Петро Іванович

Новіцький Ростислав Сергійович

Кулик Степан Ярославович

Львівське ВПУ технологій та сервісу

Худаш Тарас Ігорович

Ваків Богдан Андрійович

Матис Андрій Станіславович

Яструб Юрій Григорович

Сідельник Юрій Ярославович

Макарик Олег Ігорович

Львівське ВПУ технологій та сервісу, Львівське ВПУ торгівлі та сфери послуг

Демчишин Юрій Романович

Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу

Рільник Богдан Володимирович

Лізанець Остап Іванович

Скобало Данило Андрійович

Чорній Юрій Мирославович

Василів Павло Васильович

Мовчан Михайло Ярославович

Шаравара Микола Миколайович

Брюханов Кирило Вікторович

Троцишин Ростислав Романович

Львівський професійний коледж моделювання і ресторанної справи

Улічний Ярослав Васильович (викладач)

Ткачик Іван Тарасович

Гайдучок Роман-Дмитро Ігорович

Кріль Степан Павлович

Дуденко Назар Олександрович

Львівське ВПУ торгівлі та сфери послуг

Генгало Тарас Володимирович

Платонов Олександр Олександрович

Беген Степан Богданович

Кравчук Назарій

Рава-Руський професійний ліцей

Калинич Віталій Юрійович

Котик Володимир Степанович

Дучак Михайло Андрійович

Баран Валерій Валерійович

Русин Микола Андрійович

Звір Володимир Васильович

Художнє професійно–технічне училище ім. Й.П. Станька

Буйна Андрій Михайлович

Гукало Василь Михайлович

Мица Михайло Степанович

Палько Іван Іванович

Ільчишин Дмитро Михайлович

Зубик Василь

Сачала Володимир Романович

Андрушко Роман Іванович

Фіалка Тарас Романович

Крилишин Ярослав Мирославович

Мацелюх Юрій Корнелійович

Вовків Богдан Тарасович

Шийка Михайло Петрович

Львівський професійний коледж сфери обслуговування та поліграфії

Артимович Любомир Степанович

Андрушко Андрій Богданович

Колотило Ігор Дмитрович

Смик Орест Станіславович

Парфанюк Ростислав Олексійович

Петришин Василь Михайлович

Сидорович Тарас Васильович

Бохенек Олег Романович

Машкара Богдан Васильович

Чех Михайло Володимирович

Львівський професійний коледж сфери обслуговування та поліграфії, Львівське ВПУ комп’ютерних технологій та будівництва

Мурдза Назар

Бориславський професійний ліцей

Сороківський Тарас Степанович

Ніконов Дмитро Валерійович

Вакаренко Андрій Андрійович

Стасишин Тарас Павлович

Гвоздецький Тарас Володимрович

Нінадовський Микола Євгенович

Марітчак Володимир Васильович

Пирін Роман Володимирович

Батюк Мар’ян Миколайович

Юзефович Микола Миколайович

Лесніченко Сергій Юрійович

Максим’як Василь Миколайович

Львівський професійний ліцей залізничного транспорту

Лучечко Ігор Теодорович

Стецьків Богдан Володимирович

Ванько Ігор Михайлович

Гурський Андрій Михайлович

Чорний Василь Романович

Яремко Назарій Володимирович

Огорілко Іван Володимирович

Прокопів Богдан Віталійович

Новороздільський професійний ліцей

Долганюк Олександр Ігорович

Ястремський Роман Ярославович

Перій Мар’ян Ярославович

Макогін Ігор Васильович

Скоблій Іван Васильович

Садовий Володимир Володимирович

Польовий Дмитро Васильович

Дзюник Іван Дмитрович

Хомин Максим Ігорович

Оприско Іван Степанович

Шеменєв Іван Васильович

Червоненське ВПУ

Мединський Андрій Васильович

Радзівон Павло Богданович

Рудий Дмитро Євгенович

Кобилюх Володимир Богданович

Самбірський професійний ліцей

Желізко Тарас Ігорович

Плесканка Микола Богданович

Мисько Андрій Богданович

Куряєв Василь Вікторович

Заріцький Назар Степанович

Качор Іван Володимирович

Васьків Іван Омелянович

ВПУ № 29 м. Львова

Пазиняк Андрій Мар’янович

Часник Олег Олегович

Ковальський Микола Романович

Кульчицький Олег Віталійович

Кирич Андрій Романович

Кузьмів Андрій Михайлович

Куцький Віктор Васильович

Новояворівське ВПУ

Вергун Ігор Степанович

Смалюк Павло Олександрович

Бабак Петро Володимирович

Сіданич Сергій Ярославович

Дубан Петро Павлович

Барандій Віталій Богданович

Кішай Орест Костянтинович

Новояворівське ВПУ, Міжрегіональне ВПУ автомобільного транспорту та будівництва

Ваньо Мирон Михайлович

Добротвірський професійний ліцей

Христин Володимир Йосифович

Біловус Ярослав Степанович

Бурко Роман Ігорович

Філія Добротвірського професійного ліцею в смт. Лопатин

Гулавський Василь Зіновійович

Грицайчук Олег Вікторович

Меола Іван Айварович

Парфинюк Віталій Володимирович

Сцьольний Марʼян Леонідович

Мовчан Андрій Володимирович

Львівське ВПУ харчових технологій

Ковалишин Микола Михайлович

Демчук Роман Володимирович

Чума Сергій Олегович

Турківський професійний ліцей

Шевців Юрій Романович

Бугір Іван Миколайович

Кузів Михайло Васильович

Грицьків Петро Степанович

Добромильський професійний ліцей

Волошин Володимир Петрович

Івасів Іван Богданович

Боринський професійний ліцей народних промислів і ремесел

Зубкович Ярослав Валерійович

Присташ Олександр Володимирович

Золочівський професійний ліцей

Солотва Петро Богданович

Кузик Олександр Михайлович

Борух Юрій Петрович

Смаль Сергій Юрійович

Савонік Володимир Васильович

Кармазин Василь Андрійович

Погірцівське ВПУ

Кильник Андрій Васильович

Лаврів Марʼян Ігорович

Гонсьор Ярослав Петрович

Кухарський Микола Борисович

Миколаївський професійний ліцей

Магеровець Олександр Мар’янович

Марків Назар Романович

Якимець Володимир Михайлович

Сапіга Володимир Ярославович

Козар Володимир Миколайович

Кузів Володимир Володимирович

Проць Богдан Іванович

Сороколіт Олександр Миколайович

Савкович Василь Лукич

Дембіцький Володимир Васильович

Бовтач Юрій Йосифович

Хатін Володимир Володимирович

Тимків Тарас Миколайович

Данилів Олег Романович

Цебровський Роман Богданович

Жидачівський професійний ліцей

Масін Микола Миколайович

Паньків Ярослав Васильович

Мазур Богдан Петрович

Пильчак Руслан Михайлович

Ярема Іван Степанович

Юроца Михайло Іванович

Львівське ВПУ транспортних технологій та сервісу

Кріль Ігор Андрійович

Клімас Павло Володимирович

Макало Євген Віталійович

Белзька філія Угнівського аграрно-будівельного ліцею

Тимошенко Андрій Сергійович

Кохан Роман Віталійович

Хрущак Степан Володимирович

Борис Степан Іванович

Міжрегіональне ВПУ автомобільного транспорту та будівництва

Жулінський Сергій Ярославович

Босенко Ігор Дмитрович

Лозінський Степан Григорович

Жигайло Юрій Іванович

Дерев’янко Віталій Вікторович (викладач, керівник художньої самодіяльності)

Новороздільський професійний ліцей будівництва та побуту

Костур Степан Васильович

Стебницький професійний ліцей

Берещак Василь Андрійович

Шимко Віталій Борисович 

Львівське міжрегіональне ВПУ залізничного транспорту, Міжрегіональне ВПУ автомобільного транспорту та будівництва

Корсак Петро Богданович

ПТУ №25 м. Львова

Марко Анатолій Євгенович

Львівський професійний коледж індустрії краси та моди

Стріжик Андрій Ярославович

Гірняк Мирон Володимирович

Скальський Тарас Васильович

Москаль Володимир Михайлович

Сорока Тарас Васильович

Коліжук Віктор Михайлович

Угнівський аграрно-будівельний ліцей

Лапчак Григорій Михайлович

Львівське вище професійне художнє училище

Остапчук Андрій Ярославович

Мороз Богдан Ярославович

Шпак Роман Мар’янович

Мазник Богдан Михайлович

Судововишнянський професійний ліцей

Пилип Богдан Степанович

ВПУ № 11 м. Червонограда

Скрупський Василь Васильович